ravit

Zabezpečovací systémy

Bezpečnostní systémy lze rozdělit na dvě skupiny: Kamerové systémy (CCTV) a Elektronické zabezpečovací systémy (EZS). Funkce těchto systému na sobě nejsou závislé, pouze se vzájemně doplňují svými bezpečnostními prvky. Takže zákazník si může objednat i pouze jeden z těchto systémů, který mu více vyhovuje. Při výstavbě jednoho systému je dobré rovněž uvažovat, zda do budoucna nebude dobré instalovat i druhý systém a rovněž pro něj předpřipravit kabeláž což později ušetří náklady na jeho instalaci.
My zajišťujeme komplexní dodávku, instalaci a servis jak elektronických zabezpečovacích systémů, tak kamerových systémů.

Alarmy (EZS)

Zabýváme se montáží alarmů JABLOTRON do bytů, domů i rozsáhlých firemních objektů. Pomůžeme Vám také s jejich servisem a připojením na pult centralizované ochrany. Alarmy  Jablotron vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata či rozsvítit světla při příchodu domů a mnohem více.

Instalace Alarmu

Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž. Nabízíme možnost drátového i bezdrátového řešení alarmu nebo jejich kombinované řešení. To umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku.

Ovládání Alarmu

Nabízíme alarmy s revolučním systémem ovládání, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát.
Ke svému alarmu se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv.

klavesnice jablotron

Upozornění na vyhlášení poplachu

  • Spuštění poplachové sirény - výstražná siréna svým hlukem vyplaší zloděje a vzbudí zájem okolí
  • Pomocí Emailu - kdo dnes nemá email, výhodou tohoto systému je možnost zaslání fotografie události, která spuštění poplachu vyvolala. Velkou nevýhodou je však to, že email si neprohlížíme často, nevzbudí nás a také internet nemusí zrovna fungovat.
  • Zaslání SMS - pomocí SMS lze informovat o vyvolání poplachu i s informací o tom, které čidlo poplach vyvolalo. Nevýhoda je v tom, že nás nemusí vzbudit a taky můžeme být v místě bez signálu.
  • Voláním na mobil nebo pevnou linku - Výhoda oproti SMS a emailu je vtom, že telefon nás většinou vzbudí. Ale opět můžeme být v místě bez signálu nebo můžeme mít vypnuté zvonění nebo celý telefon.
  • Pult centrální ochrany - napojení na pult centrální ochrany je nejspolehlivější formou zabezpečení. Specializovaná firma má vždy možnost vyslat bezpečnostního pracovníka na místo poplachu v řádu minut i v době kdy vám by to zabralo několik hodin. Navíc tváří v tvář ozbrojenému lupiči určitě nechcete stát vy, zvlášť když vás tato služba může stát jedno kafe denně.

Jak to celé probíhá?

  1. Prohlídka aktuálního stavu s návrhem realizace zabezpečovacího systému.
  2. Cenová nabídka
  3. Profesionální montáž.
  4. Připojení alarmu na pult centralizované ochrany.